Start Polecane Londyn: Hotel z widokiem na centrum za funta?

Londyn: Hotel z widokiem na centrum za funta?

1030
0
EasyHotel

Hotel w centrum Londynu oferuje swoim gościom możliwość wykupienia pokoju z widokiem m.in. na Pałac Buckingham za dopłatą w wysokości zaledwie jednego funta. Oferta wydawałaby się znakomitą okazją gdyby nie fakt, że widok jest fototapetą.

Pokój z widokiem na panoramę Londynu może kosztować nawet 10 tys. funtów. Właściciele easyHotel zdają sobie sprawę, że nie każdego stać na taki luksus, dlatego wpadli na pomysł, by prawdziwy widok zastąpić fototapetą. Na ścianie pokoju narysowane jest okno, przez które można zobaczyć najsławniejsze londyńskie atrakcje takie, jak Tower Bridge, Pałac Buckingham czy też London Eye – informuje Evening Standard.

Klienci nie muszą dokonywać wcześniejszych rezerwacji, wystarczy jeśli zapytają o pokój z widokiem w recepcji i dopłacą jednego funta do podstawowej ceny. Innowacyjne rozwiązanie na razie jest testowane w jednym hotelu sieci EasyHotel. Jeżeli będzie się ono cieszyć sporym zainteresowaniem, to zostanie wprowadzone też do innych lokali.

– Po co wydawać fortunę na pokój z widokiem, kiedy można wydać ciężko zarobione pieniądze na prawdziwe zwiedzanie miasta? Nasi klienci oszczędzają pieniądze na realne przyjemności,  a nie, mówiąc dosłownie, wyrzucają ją przez okno – powiedział manager hotelu, Jorge Rodrigueze.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniPolak wśród zawodników Ultimate Strongman Summermania w Southampton
NastępnySzukasz pracy? Scotland Yard poszukuje detektywów bez doświadczeni