Start Polecane Lokalny dostawca energii obiecuje, że ceny nie ulegną zmianie

Lokalny dostawca energii obiecuje, że ceny nie ulegną zmianie

363
0

Klienci firmy energetycznej z Southampton zostali zapewnieni, że po wygaśnięciu istniejącej umowy cena nie ulegnie zmianie.

Rada Miejska Southampton zapewniła klientów CitizEn Energy, że po ogłoszeniu wygaśnięcia umowy z Robin Hood Energy (RHE) wszystkie dostawy energii elektrycznej będą kontynuowane, a osoby objęte umowami o stałej cenie z CitizEn będą nadal płacić tę samą stawkę.

Rada Nottingham założyła firmę Robin Hood Energy, zajmującą się bezpośrednio dostawcami energii, a CitizEnenergy stała się tak zwanym klientem „białej etykiety” Robin Hood Energy. Umowa została zawarta z Robin Hood Energy na pięć lat, ale obecnie wygasa w wyniku decyzji Rady Nottingham o sprzedaży Robin Hood Energy.

Klienci energii CitizEn automatycznie przejdą do nowego dostawcy energii, przy czym ci, którzy mają umowę o stałej cenie, będą nadal płacić tę samą stawkę. Zostanie wdrożony pakiet środków w celu poinformowania klientów CitizEn o tej zmianie. Udzielone zostanie również wsparcie, aby pomóc klientom w zmianie dostawcy, jeśli będą sobie tego życzyć.

PoprzedniElektryczne skutery do wynajęcia na ulicach Southampton
NastępnyPortal internetowy stworzony dla zbierania dowodów gwałtu na dziecku