Start Polecane Lidl ponowił ofertę budowy nowego sklepu na Shirley w Southampton

Lidl ponowił ofertę budowy nowego sklepu na Shirley w Southampton

1039
0

Sieć supermarketów Lidl wznowiła ofertę budowy nowego sklepu na Shirley. Propozycja pojawiła się niecałe dwa miesiące po tym, jak poprzednia oferta została odrzucona przez radnych po ponad 90 listach sprzeciwu od mieszkańców.

Szefowie sieci mówią, że ich nowe plany, oparte na starym pomyśle budowy sklepu przy Shirley High Street, zawierają „pozytywne zmiany” z poprzedniej aplikacji. Obejmują one między innymi przeniesienie sklepu z dala od Mayflower Road – kluczowy powód odrzucenia wniosku.

Rzecznik prasowy Lidla powiedział: „Wzięliśmy pod uwagę wszystkie komentarze i opinie dotyczące wniosku, a po ścisłej współpracy z radą uwzględniliśmy dalsze pozytywne zmiany w naszych propozycjach”. „Obejmują one zwiększone zagospodarowanie terenu i sadzenie drzew, przeniesienie sklepu z dala od nieruchomości Mayflower Road, ulepszony projekt i specyfikację nowych materiałów”. Rzecznik dodał również, że zarząd sklepu z niecierpliwością oczekuje na omówienie wniosku z członkami Rady Miasta Southampton i ma nadzieję, że wynik będzie pozytywny.

Nowy Lidl ma być lepszy i większy od aktualnego sklepu i stworzyć przynajmniej 20 dodatkowych miejsc pracy.

PoprzedniWindsor przygotowuje się do ślubu Harry’ego i Meghan
NastępnySzkocja wprowadziła minimalną cenę alkoholu