Start Polecane Lidl planuje otworzyć nowy sklep w Southampton

Lidl planuje otworzyć nowy sklep w Southampton

747
0

Sieć supermarketów planuje otworzyć nowy sklep w mieście. Jeszcze nie potwierdzono daty otwarcia, ale nastąpi to prawdopodobnie w najbliższych miesiącach.

Lidl potwierdził, że jego sklep przy Banister Road zostanie otwarty tej jesieni. Nie podano jednak żadnej daty. Supermarket powstanie na terenie dawnego salonu H.A Fox Jaguar i stworzy 40 nowych miejsc pracy.

Teren poprzemysłowy jest obecnie przekształcany w celu stworzenia 1329m² powierzchni handlowej. Nowy punkt sprzedaży jest częścią trwających planów ekspansji Lidla w Wielkiej Brytanii, w ramach których będzie otwieranych do 50 nowych sklepów rocznie.

W Southampton Lidl planuje otworzyć sklepy w Bassett, Bitterne i przenieść swój sklep w Totton. Tymczasem w dzielnicy Eastleigh są w planach sklepy w Chandlers Ford i Hedge End.

Rzecznik sieci powiedział: „Z niecierpliwością czekamy na nawy sklep Lidl na Banister Road i mamy nadzieję, że zostanie otwarty jesienią. Jesteśmy głęboko przekonani, że lokalna społeczność odniesie ogromne korzyści z nowego obiektu, który oznacza inwestycję o wartości wielu milionów funtów w przebudowę terenów zdegradowanych i stworzy do 40 nowych miejsc pracy.”