Start Polecane Lepe Country Park uznany za najlepszy w Wielkiej Brytanii na rodzinne wycieczki

Lepe Country Park uznany za najlepszy w Wielkiej Brytanii na rodzinne wycieczki

420
0

Park wiejski w Hampshire został uznany za numer jeden dla rodzin z dziećmi.

MuddyPuddles, dostawca odzieży dla dzieci na świeżym powietrzu, uznał Lepe Country Park w New Forest za najlepszy w swoim rodzaju w Wielkiej Brytanii.

Firma stworzyła listę 10 najlepszych parków wiejskich w Wielkiej Brytanii, które warto odwiedzić z dziećmi. Park Lepe opisano jako „najlepszy naturalny plac zabaw”, dodając, że oferuje szereg zajęć dla dzieci.” Rzecznik firmy powiedział, że park zapewnia „oszałamiające widoki” na wyspę Wight. Jego najatrakcyjniejszym atrybutem ma być sensoryczny ogródek przydomowy, który jest wspaniałym obiektem edukacyjno-rekreacyjnym składającym się z ogrodu bagiennego, stawu i hotelu dla owadów.

„Po poznaniu wiejskiego stylu życia, dlaczego nie wybrać się na rodzinne polowanie na padlinożerców nad brzegiem morza, a następnie wybrać się na pięciomilowy spacer wokół wybrzeża i wsi, a skończyć na lokalnym posiłku w The Lookout?”

Na liście znalazły się również Ferry Meadows w Nene Park, Peterborough i Rufford Abbey Country Park w Nottinghamshire, które zajęły odpowiednio pierwsze i drugie miejsce.

PoprzedniPracownicy i przewoźnicy drobiu uzyskają tymczasowe wizy
NastępnyWięcej mieszkańców UK czuje się zmuszonych do korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej