Start Wiadomości Lecisz Ryanairem? Musisz odprawić się już teraz

Lecisz Ryanairem? Musisz odprawić się już teraz

983
0

Linia lotnicza Ryanair poinformowała, że strona internetowa oraz aplikacja mobilna będą niedostępne przez 8 godzin od 18:30 (GMT) w środę 22 marca do 02:30 (GMT) w czwartek 23 marca. Oznacza to, że odprawa online nie będzie możliwa.

Ośmiogodzinna przerwa techniczna jest spowodowana pracami nad stroną internetową. W trakcie jej trwania nie będzie też można zmieniać i tworzyć nowych rezerwacji. Ci, którzy nie zdążą się odprawić, będą musieli zapłacić karę £45. Linie ostrzegają jednak, że po przerwie technicznej może dojść do przeciążenia, więc wszyscy, którzy mają zaplanowane loty w tym tygodniu powinni odprawić się dużo wcześniej, aby nie zapłacić na lotnisku kary za brak biletu.

– Strona internetowa oraz aplikacja Ryanaira będą niedostępne przez 8 godzin (od godz. 18:30 w środę 22 marca do 02:30 w czwartek 23 marca). W tym czasie nie będzie można dokonać odprawy, zarezerwować lotu oraz dokonać zmian w istniejących rezerwacjach. Przepraszamy wszystkich za niedogodności wynikające z prac nad stroną internetową – powiedział Robin Kiely, przedstawiciel Ryanaira.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniSouthampton: uwaga na nielegalnych instalatorów gazowych
NastępnyStrzelanina przed brytyjskim parlamentem