Start Polecane Landlord wynajmie vana jako mieszkanie

Landlord wynajmie vana jako mieszkanie

1131
0

Właściciel żółtej furgonetki umieścił ogłoszenie, w którym pisze, że wynajmie swój samochód do celów mieszkalnych. Zapewnia on, że pojazd jest przystosowany do spędzenia w nim zimy.

Żółty pojazd jest zaparkowany na wąskiej uliczce mieszkalnej w Bristolu. Właściciel vana, zapewnia, że pojazd posiada wszelkie urządzania, które pozwolą na spędzenie w nim nie tylko cieplejszych dni, ale również zimy – informuje Evening Standard,

W wyposażeniu samochodu znajduje się palnik, kuchenka, piekarnik, umywalka, podwójne łóżko oraz stół kuchenny. W ogłszeniu podane są w dwie ceny miesięcznego wynajmu: 220  oraz 160 funtów.

Jak wynika z oferty umieszczonej na Gumtree samochód zaparkowany jest w Bristolu, w dzielnicy Easton przy ulicy High Street. Wynajem jest możliwy od 1 listopada.

Z kolei w maju w Londynie pojawiło się ogłoszenie oferujące wynajem pokoju w trzyspialnianym kontenerze transportowym za 700 funtów miesięcznie. Właściciel kontenera napisał, że jest to „doskonała opcja dla kogoś, kto chce spróbować czegoś nowego i innego, kto poszukuje alternatywnego sposobu mieszkania”.

Natomiast w kwietniu pojawiła się oferta, w której ktoś oferował mieszkanie na przedmieściach zachodniego Londynu, w którym prysznic znajdował się w kuchni, tuż przy blatach i kuchence. Lokal określony przez właściciela jako „mieszkanie o wysokim standardzie” kosztował 850 funtów miesięcznie.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniBrytyjski rząd: „Cenimy sobie wkład Polaków w Wielką Brytanię”
NastępnyJuż dziś w Southampton rozpoczyna się festiwal Music in the City