Start Polecane Kupujący z Southampton przekazali potrzebującym prawie 4000 posiłków

Kupujący z Southampton przekazali potrzebującym prawie 4000 posiłków

411
0

Klienci z Southampton przekazali prawie 4000 posiłków potrzebującym w te Święta Bożego Narodzenia.

Podczas organizowanej dwa razy w roku Tesco Food Collection, która odbywała się w sklepach Tesco od 18 do 20 listopada, klienci zostali poproszeni o przekazanie żywności o przedłużonej trwałości, aby wesprzeć FareShare i Trussell Trust.

Sklepy poinformowały, że klienci przekazali największą ilość darów żywnościowych, aby wesprzeć lokalne organizacje charytatywne od początku pandemii, dostarczając podczas kampanii 1,57 miliona posiłków, a kupujący w Southampton przekazali około 3910 posiłków.

Emma Revie, dyrektor naczelny Trussell Trust, powiedziała, że ​​darowizny pomogą w dostarczaniu żywności ludziom stojącym przed niemożliwymi do podjęcia decyzjami w te święta Bożego Narodzenia.

Tesco uzupełniło również wszystkie darowizny klientów 20-procentową darowizną pieniężną na cele charytatywne, aby wesprzeć ich w ich pracy.

Lindsay Boswell, dyrektor naczelny FareShare, powiedziała: „Dziękuję każdemu klientowi Tesco, który w tym roku przekazał darowiznę na zbiórkę żywności. „Twoje hojne darowizny pomogą nam w dalszym wspieraniu lokalnych organizacji charytatywnych i grup społecznych, które pomagają nakarmić ludzi w potrzebie tej zimy”.

PoprzedniStatek wycieczkowy z Southampton rezygnuje z wizyty w USA w związku z wybuchem epidemii Covid
NastępnyTysiące szczepionek przeciw Covid będzie dostępnych w klinikach w Hampshire w Nowy Rok