Start Wiadomości Kto myśli o Bożym Narodzeniu w lipcu?

Kto myśli o Bożym Narodzeniu w lipcu?

639
0
PA

Okazuje się, że można. Selfridges London otwiera świąteczny sklep. Tym samym padł rekord, 149 dni przed 25 grudnia. Jeśli będziesz gotowy na Boże Narodzenie, nie musisz przygotowywać się do Bożego Narodzenia.

Niektórzy twierdzą, że sklep powinien przynajmniej poczekać do Halloween lub Bonfire Night z przygotowaniami do świątecznego sezonu. Jednak Selfridges w Londynie zdecydował, że lipiec to idealny czas na otwarcie świątecznego sklepu.

Sklep świąteczny został otwarty w poniedziałek (29 lipca) – „rekord” 149 dni przed 25 grudnia i dwa dni wcześniej niż w 2018 roku.

Dom towarowy Oxford Street twierdzi, że jest ponownie pierwszym na świecie, który prezentuje sezonową ofertę świąteczną. Klienci mogą kupić różnorodne ozdoby, lampki, a nawet słoiki z masłem orzechowym. Produkty zaczynają się od rozsądnej sumy 4 funtów, aż po niewiarygodne 220 funtów.

W sklepie znajdują się nawet niektóre ozdoby wzorowane na słynnych londyńskich zabytkach, np. Big Beny, najprawdopodobniej dla turystów odwiedzających miasto w lecie.

Właścicielka sklepu powiedziała, że oferta odpowiada na rosnące zapotrzebowanie w związku z wygodą świątecznych zakupów poza tradycyjnym sezonem. Podoba się to także turystom, którzy odwiedzają akurat Londyn, a nie mogą przyjechać tu zimą.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniVirgin Media wprowadzi do Southampton ultraszybkie połączenia internetowe
NastępnyBrytyjski rząd zorganizuje kampanię informacyjną o skutkach Brexitu