Start Polecane Książę Karol wymyślił przezwisko dla Meghan

Książę Karol wymyślił przezwisko dla Meghan

757
0

Związek brytyjskiego księcia z amerykańską aktorką budził na początku wiele kontrowersji, również na dworze królewskim. Jednak Meghan Markle zyskała sympatię członków brytyjskiej rodziny. Szczególnie polubił ją ojciec księcia Harry’ego, który ma dla niej specjalne przezwisko.

Przed książęcym ślubem mówiło się nawet, że królowa Elżbieta II nie przepada za wybranką swojego wnuka. Jednak okazało się, że Meghan Markle polubili członkowie brytyjksiej monarchy. Szczególnie książę Karol, którego wzruszyła prośba panny młodej o odprowadzenie do ołtarza.

Podobno to właśnie dzięki Amerykance, książę Harry polepszył swoje stosunki z ojcem, ale także sam uległ ogromnej metamorfozie – rzucił palenie i zaczął się lepiej odżywiać oraz ćwiczyć.

Wiele aspektów wpłynęło na to, że książę Karol z otwartymi ramionami przyjął nowego członka rodziny. Tam sympatia sprawiła nawet, że ojciec księcia Harry’ego zaczął pieszczotliwie nazywać Meghan „tungsten”. Jest to bardzo twardy metal, który łatwo poddaje się obróbce. Czyżby to przezwisko miało związek z charakterem nowej księżnej Sussex?