Start Wiadomości Książę Harry na pierwszym królewskim obowiązku od czasu rozmowy z królową

Książę Harry na pierwszym królewskim obowiązku od czasu rozmowy z królową

542
0

Książę Sussex ma po raz pierwszy zaangażować się publicznie, odkąd wraz z księżną Sussex ogłosili, że chcą się wycofać jako pełnoprawni członkowie rodziny królewskiej.

Książę Harry będzie gospodarzem losowania Mistrzostw Świata w Rugby League 2021 w Pałacu Buckingham. Spotka się z przedstawicielami 21 narodów biorących udział i lokalną młodzieżą grającą w rugby.

Meghan i syn pary Archie są w Kanadzie, ale Harry zostanie w Wielkiej Brytanii jeszcze na spotkaniach w przyszłym tygodniu.

Rozmowy z udziałem królowej, księcia Harry’ego, księcia Walii i księcia Cambridge w celu omówienia przyszłości pary odbyły się w poniedziałek w posiadłości królowej Sandringham.

Królowa wydała oświadczenie, w którym wyraziła zgodę na wycofanie się ze stanowiska ważnych członków rodziny królewskiej, uzyskanie niezależności finansowej i podzielenie czasu między Wielką Brytanią a Kanadą.

We wtorek księżna odwiedziła organizację charytatywną w Vancouver, która prowadzi kampanię dla nastoletnich dziewcząt żyjących w ubóstwie. Centrum opublikowało na Facebooku zdjęcie księżnej z personelem i gośćmi, z podpisem mówiącym o problemach dotykających kobiety w społeczności.

Stało się tak, ponieważ w niedzielę Mail wysłał do High Court w Londynie dokument prawny, w którym przedstawił swoją odpowiedź na postępowanie prawne Meghan w sprawie publikacji fragmentów z prywatnego listu, który napisała do ojca.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniPlany pobierania opłat za korzystanie z centów recyklingu otrzymują zielone światło
NastępnyPolicja przejęła 1000 roślin konopi indyjskich w czasie przeszukania nieruchomości w Southampton