Start Wiadomości Książę Harry marzy o córce?

Książę Harry marzy o córce?

680
0

Obecnie książęca para Sussex przebywa w podróży po Australii. Czyżby książę Harry podczas jednego spotkania się wygadał, że chciałby córkę?

Kiedy opinia publiczna dowiedziała się o ciąży Meghan, zainteresowanie księciem Harrym i jego żoną gwałtownie wzrosło. Wszyscy gratulują i bacznie obserwują zaokrąglający się brzuch przyszłej mamy. Trwają też długie dyskusje, czy na świat przyjdzie chłopiec czy dziewczynka.

Podczas międzynarodowych igrzysk weteranów Invictus Games w Sydney książę Harry przez przypadek powiedział, że chciałby mieć córkę. Ktoś z publiki krzyknął: „Gratulacje! Mam nadzieję, że będzie to dziewczynka”. Na to zaś książę Sussex bez wahania odpowiedział „ja też!”. Wszystko to zostało udokumentowane na nagraniu.

W zeszły poniedziałek Pałac Kensington potwierdził informację o ciąży Meghan Markle. Potomek książęcej pary Sussex na świat przyjdzie wiosną przyszłego roku. Będzie siódme w kolejce do królewskiego tronu. Przed nim pierwszeństwo mają książę Karol, książę William oraz jego trójka dzieci: George, Charlotte i Louis oraz książę Harry – przyszły ojciec nienarodzonego jeszcze royal baby.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniNo Limits – organizacją charytatywną roku
NastępnyRyanair zapowiada spadek cen biletów na zimowe loty