Start Wiadomości Królowa szuka osoby do sprzątania

Królowa szuka osoby do sprzątania

863
0

Elżbieta II poszukuje osoby, która zadba o czystość w Zamku Windsor oraz w Pałacu Holyrood w Szkocji.

To już kolejny raz w tym roku, kiedy brytyjska królowa poszukuje pracownika do swoich rezydencji. Ostatnio Elżbieta II szukała osoby do szycia zasłon, a tym razem potrzebni są sprzątacze.

W szkockiej rezydencji dostępna jest praca w wymiarze 20 godzin tygodniowo, za którą przewidziane jest wynagrodzenie w wysokości 8788 funtów rocznie. Dodatkowo królowa oferuje darmowy lunch w ciągu dnia oraz możliwość korzystania z terenów rekreacyjnych. W przypadku Zamku Windsor możliwa jest praca na cały lub pół etatu. 40-godzinny tydzień pracy to wynagrodzenie rzędu około 17 tys. funtów. Dodatkowo pracownik będzie miał do dyspozycji 33 dni urlopu oraz darmowe lunche – informuje Metro.

Idealny pracownik musi być wyczulone na detale, powinien potrafić pracować zespołowo oraz odpowiednio zarządzać swoim czasem. Sprzątacze będą odpowiedzialni za porządek w królewskich pokojach, będą też musieli m.in. odkurzać zabytkowe przedmioty. Doświadczenie nie jest wymagane.

W przypadku Palacu Holyrood zgłoszenia można przesyłać do 20 lipca, a w Zamku Windsor rektutacja trwa o trzy dni dłużej.

Szczegóły ofert można znaleźć tutaj.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniDonald Trump rozpoczyna wizytę w Polsce
NastępnyMężczyzna z Hampshire skazany na więzienie za kradzież płynu do płukania