Start Wiadomości Królowa Elżbieta II za kierownicą

Królowa Elżbieta II za kierownicą

3041
0

91-letnia Elżbieta II została przyłapana za kierownicą, gdy wracała z kościoła. Brytyjska królowa znana jest z zamiłowania do prowadzenia samochodów, lecz zdecydowanie częściej można ją spotkać w roli pasażera.

W brytyjskich mediach pojawiło się zdjęcie Elżbiety II, która w niedzielny poranek przejeżdżała zielonym Jaugarem przez Windsor Park. Fotografia natychmiast zyskała rzesze sympatyków. Brytyjska monarchini uczyła się jazdy samochodem podczas służby w Women’ s Auxillary Territorial Service w trakcie II Wojny Światowej. Jest ona jedyną osobą w Wielkiej Brytanii, która może prowadzić auta bez prawa jazdy oraz jedyną osobą, oprócz strażników, którzy mogą poruszać samochodem po deptaku w Windsor Parku – informuje Metro.

W ubiegłym roku w mediach pojawiało się zdjęcie królowej Elżbiety prowadzącej duży samochód terenowy. Na miejscu pasażera siedziała księżna Kate, którą monarchini podobno podwoziła na piknik w Balmoral. Choć królowa ma do wyboru kilka pojazdów, to osoby z jej otoczenia sugerują, że najbardziej upodobała sobie model Range Rovera.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniLista najbogatszych Brytyjczyków. Królowa daleko w tyle
NastępnyWłaściciele psów ignorują rady dotyczące ubierania swoich pupili