Start Southampton Koszt utrzymania: Portsmouth otwiera “ciepłe przestrzenie”

Koszt utrzymania: Portsmouth otwiera “ciepłe przestrzenie”

206
0

Władze lokalne ogłosiły utworzenie sieci lokali społecznościowych, które będą oferować mieszkańcom ciepłe przestrzenie podczas kryzysu związanego z kosztami życia.

Rada Miasta Portsmouth powiedziała, że ​​ludzie będą mogli dostać ciepły napój lub posiłek i wziąć udział w zajęciach w wymienionych miejscach.

Obejmują one domy kultury, biblioteki i kościoły w całym mieście o różnych porach i dniach.

Rada opracowała program wspólnie z organizacją charytatywną Hive Portsmouth.

Według Local Democracy Reporting Service, Steve Pitt, członek gabinetu ds. kultury, wypoczynku i rozwoju gospodarczego, powiedział: „Pracowaliśmy z Hive Portsmouth, aby stworzyć listę zarówno nowych, jak i uznanych miejsc i grup w mieście, w których wszyscy mieszkańcy będą ciepło przyjęci tej zimy.”

„To okazja, aby dowiedzieć się, co jest dostępne w Twojej okolicy i poznać ludzi z Twojej lokalnej społeczności.”

„W miarę wzrostu cen energii niektórzy mieszkańcy mogą niestety mieć problemy z utrzymaniem ciepła w swoich domach i mamy nadzieję, że lista miejsc może pomóc tym osobom w znalezieniu przyjaznych miejsc do nauki, zajęć lub relaksu”.

Catherine Ramsay, zastępca dyrektora naczelnego Hive Portsmouth, powiedziała: „Mamy nadzieję, że lista będzie przydatnym źródłem informacji dla mieszkańców Portsmouth tej zimy”.

PoprzedniRedukcja ograniczenia prędkości na autostradzie w celu zmniejszenia uzależnienia od ropy naftowej
NastępnyBank Anglii kolejny raz podniósł stopę procentową i ostrzega przed długą recesją