Start Coronavirus Koronawirus: wsparcie dla bezdomnych w Southampton

Koronawirus: wsparcie dla bezdomnych w Southampton

629
0

Członkowie Rady Miasta, wolontariusze i grupy społeczne spotykają się, aby wspierać bezdomnych w całym mieście podczas wybuchu pandemii koronawirusa.

Środki do dezynfekcji rąk zostaną przekazane osobom śpiącym na ulicach, podczas gdy Rada Miasta przygotowuje plany wsparcia najbardziej narażonych osób w całym mieście.

Wiadomość pojawia się, gdy premier Wielkiej Brytanii zachęcił mieszkańców do unikania zatłoczonych miejsc, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19.

Rada miasta potwierdziła, że usługi wsparcia dla osób bezdomnych w Southampton będą kontynuowane. Satvir Kaur, członek rządu ds. kultury w Southampton City Council, powiedział: „Wiemy, że ta pandemia poważnie dotyka naszych najbiedniejszych i najbardziej narażonych. Rada Miasta Southampton współpracuje z agencjami i wolontariuszami, aby zapewnić ochronę i wsparcie dla wszystkich naszych społeczności, w tym tych, które żyją w trudnych warunkach. Nasze usługi działają obecnie normalnie i będziemy nadal świadczyć te kluczowe usługi w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Nasze zespoły ds. pomocy nadal prowadzą działania mające na celu identyfikację osób bezdomnych i zachęcanie ich do zakwaterowania, a także współpracują z kolegami z opieki zdrowotnej w celu zidentyfikowania każdego, kto musi się odizolować i poczynić przygotowania, aby zapewnić, że można to zrobić bezpiecznie.”

PoprzedniBoris Johnson w Dzień Matki przypomina o trosce o NHS
NastępnyAutobus numer 19 Bluestar wycofany a Unilink U1N zatrzymany do odwołania