Start Coronavirus Koronawirus: po desperackim wołaniu o pomoc, FoodBank otrzymał 500 kg jedzenia

Koronawirus: po desperackim wołaniu o pomoc, FoodBank otrzymał 500 kg jedzenia

527
0

Bank żywności w Romsey otrzymał ponad 500 kg jedzenia po tym, jak w zeszłym tygodniu zaapelował o pomoc.

Romsey Foodbank powiedział, że dzięki mediom społecznościowym i artykułowi w lokalnej prasie udało się uzbierać ponad 500 kg żywności, z czego większość pochodzi od klientów Waitrose, a także z datków online.

Te darowizny żywności i pieniędzy są niezbędne do funkcjonowania Food Bank w nadchodzących tygodniach. Jo Topley, menedżer Romsey Foodbank, powiedział: „Chcemy podziękować hojnym ludziom za ich wsparcie w tym trudnym czasie.”

„Zapotrzebowanie na Food Bank będzie prawdopodobnie nadal rosnąć, a my będziemy potrzebować ciągłego wsparcia ludzi dobrej woli, aby zapewnić żywność najbardziej potrzebującym”.

Zespół poinformował, że ze względu na daleko idące ograniczenia ogłoszone niedawno przez rząd, Romsey Food Bank kontynuuje ciężką pracę nad opracowaniem planów awaryjnych dotyczących bezpiecznego zbierania, sortowania i dostarczania żywności w nagłych wypadkach.

Aby uzyskać najnowsze informacje o tym, jak przekazywać żywność lub udzielić wsparcia finansowego, należy odwiedzić stronę www.romsey.foodbank.org.uk.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniKoronawirus: Mercedes F1 jako pomoc w oddychaniu
NastępnyByli pracownicy brytyjskiej służby zdrowia wracają do pracy, aby walczyć z koronawirusem