Start Coronavirus Koronawirus: 855 pozytywnych przypadków w Hampshire w ciągu tygodnia

Koronawirus: 855 pozytywnych przypadków w Hampshire w ciągu tygodnia

441
0

Ponad 850 mieszkańców Hampshire uzyskało pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa w ciągu siedmiu dni.

Dane z Public Health England opierają się na testach przeprowadzonych w laboratoriach i wśród szerszej społeczności. Dzieje się tak po tym, jak rząd zwiększył liczbę dostępnych testów w Wielkiej Brytanii.

W Southampton 149 osób uzyskało pozytywny wynik testu na obecność wirusa w ciągu siedmiu dni do 15 października, w porównaniu do 140 osób, które uzyskały wynik pozytywny w ciągu siedmiu dni poprzedzających 8 października. Kolejne 83 osoby uzyskały pozytywny wynik testu na koronawirusa w Eastleigh, w porównaniu z 64 pozytywnymi testami tydzień wcześniej.

W New Forest odnotowano 111 pozytywnych testów w ostatnim tygodniu, w porównaniu z 75 pozytywnymi przypadkami odnotowanymi w ciągu siedmiu dni przed 8 października. W Test Valley liczba przypadków spadła z 107 pozytywnych przypadków tydzień wcześniej do 76 przypadków w ciągu siedmiu dni do 15 października.

W Winchester 86 osób uzyskało pozytywny wynik testu na obecność wirusa w ostatnim tygodniu, w porównaniu z 84 pozytywnymi testami tydzień wcześniej. W Fareham odnotowano 61 nowych pozytywnych przypadków, a w Gosport – 25.

Portsmouth odnotowało ogromny wzrost przypadków zachorowań na Covid z 264 przypadkami zarejestrowanymi w ciągu siedmiu dni do 15 października, w porównaniu do 167 przypadków odnotowanych tydzień wcześniej.