Start Southampton Korki na Winchester Road: Southern Water przeprasza

Korki na Winchester Road: Southern Water przeprasza

1149
shutterstock

Southern Water wystosował przeprosiny dla zmotoryzowanych, ponieważ prace remontowe prowadzone na Winchester Road powodują opóźnienia dla kierowców.

Przedsiębiorstwo energetyczne wykonuje obecnie prace modernizacyjne, które potrwają trzy miesiące i które mają na celu wymianę starzejących się rur.

W rezultacie pas Winchester Road i kilka sąsiednich dróg zostało zamkniętych dla kierowców, co dodatkowo utrudniło wielu mieszkańcom codzienne dojazdy do pracy.

W oświadczeniu rzecznik Southern Water napisał: „Bardzo nam przykro z powodu zakłóceń i niedogodności spowodowanych wykonywanymi przez naszą firmę pracami polegającymi na wymianie starzejących się rur, aby ten obszar Southampton nadal miał stabilne zaopatrzenie w wodę”.

„Ukończenie prac zajmie około trzech miesięcy, a zespoły będą pracować siedem dni w tygodniu, aby zapewnić jak najszybsze zakończenie robót”.

Prace rozpoczęły się w poniedziałek 31 lipca, w wyniku czego Vincent Avenue, Bladon Road, Malvern Road, Seymour Road, Luccombe Road (North) i Seagarth Road zostały wyłączone z użytku.

Trasy objazdowe wyznaczone są na miejscu za pomocą znaków informacyjnych z ruchem w kierunku wschodnim przy wykorzystaniu Winchester Road.

Zaleca się, aby ruch w kierunku zachodnim odbywał się objazdem przez Hill Lane, Lordswood Road, Lords Hill Way i Romsey Road.