Start Polecane Koniec ze Świąteczną Ciężarówką Coca-Coli w UK?

Koniec ze Świąteczną Ciężarówką Coca-Coli w UK?

1089
0

Świąteczna Ciężarówka Coca-Coli może już nigdy więcej nie odwiedzić Southampton, ani żadnego innego miasta w Wielkiej Brytanii.

Eksperci od zdrowia publicznego uważają, że popularny napój jest szkodliwy dla zdrowia dzieci, a świąteczna trasa ciężarówki Coca-Coli przyczynia się jedynie do promowania tego niezdrowego napoju. Ostatnie badania pokazują, że 1/3 dzieci w wieku 11 lat cierpi na otyłość, a słodzone napoje takie jak Coca-Cola przyczyniają się jedynie do tego stanu.

Popularna biało – czerwona ciężarówka, która odwiedziła Southampton w listopadzie ubiegłego roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniemwśród mieszkańców miasta. Setki osób zgromadziło się w centrum Southampton żeby zrobić sobie zdjęcie z popularnym pojazdem. Jednak eksperci są zdania, że nie wynikło z tego nic dobrego.

Jednak szefowie Civic Centre uważają, że zakaz objazdu ciężarówki po UK to zły pomysł. Wizyta tego pojazdu sprawia, że ludzie integrują się, bawiąc się wspólnie i ciesząc się z nadchodzących świąt. Aby uporać się z problemem otyłości u dzieci potrzebna jest znacznie lepsza strategia – twierdzą przedstawiciele City Council.

PoprzedniĆwiczenia to najlepsze lekarstwo! Active Nation January Discovery Weekend
NastępnyUK: Loty odwołane z powodu złej pogody