Start Polecane Kolejna szkoła językowa powstanie w Southampton

Kolejna szkoła językowa powstanie w Southampton

591
0

Nowa szkoła językowa, specjalizująca się w nauczaniu angielskiego jako języka obcego może wkrótce powstać w centrum Southampton.

Szkoła językowa Eurospeak, która powstała w 1991 roku, ma nadzieję rozszerzyć swoją działalność i rozpocząć nauczanie studentów w swojej nowej placówce przy Bedford Place.

W planach przedstawionych Radzie Miasta Southampton jest mowa o pomieszczeniach przy 10 Cumberland Place, gdzie poprzednio mieściło się biuro nieruchomości.

Dyrektor generalny placówki powiedział, że szkoła Eurospeak jest bardzo zainteresowana rozszerzeniem swojej działalności na południowe wybrzeże. Lokalizacja przy Bedford Place wydaje się idealna dla szkoły ze względu na bardzo łatwy dostęp do transportu publicznego.

Eurospeak Language School ma nadzieję, że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, i że szkoła będzie mogła jak najszybciej rozpocząć swoją działalność w Southampton.

Obecnie przy centrum miasta znajduje się wiele szkół językowych, w tym TEG English, Lewis School of English na Palmerston Road i Bfluent przy St Mary Street.