Start Polecane Kobieta znalazła węża w toalecie swojego domu w Southampton

Kobieta znalazła węża w toalecie swojego domu w Southampton

1760
0

Kobieta doznała szoku, kiedy odkryła węża o długości 4 stóp w toalecie swojego domu.

Uważa się, że python kulowy pojawił się w domu jednej z rodzin w Southampton po tym, jak uciekł z domu właściciela i znalazł drogę do kanałów.

Mieszkańcy domu zadzwonili do przyjaciela, który pomógł im pozbyć się nieproszonego gościa za pomocą sznurowadła i poszewki na poduszkę. 45-letni ojciec trójki dzieci powiedział: „Moja żona poszła do łazienki i zeszła na dół krzycząc. Jedno z moich dzieci poszło sprawdzić co się stało i trzęsło i panikowało po powrocie.”

 Właściciel domu skontaktował się z RSPCA, jednak nikt z organizacji nie mógł przyjechać natychmiast, dopiero następnego dnia. Dlatego przerażona rodzina zadzwoniła po przyjaciela, który pomógł im wyjść z opresji. „Kolega delikatnie wyjął go z toalety za pomocą sznurowadła zawiązanego w kokardę, po czym włożył go do poszewki na poduszkę i zabrał do sklepu zoologicznego w Totton” – opowiada ojciec rodziny.

Eksperci twierdzą, że węże mogą podróżować przez system kanalizacyjny, ponieważ większość z kanałów jest zwykle sucha. Często jedyną napotkaną przez nich wodą jest niewielka ilość w zbiorniku pod toaletą.

PoprzedniWedług Borisa Johnsona UK opuści UE 31 października niezależnie od okoliczności
NastępnyPięć najdroższych ulic w okolicach Southampton