Start Polecane Kobieta spowodowała uszkodzenia dziesięciu aut w Eastleigh

Kobieta spowodowała uszkodzenia dziesięciu aut w Eastleigh

777
0

Jak orzekł sąd,  kobieta podczas pościgu z udziałem jednostek policji spowodowała uszkodzenia kilku innych pojazdów.

Sian Marie Wilson, podczas niebezpiecznego wypadku drogowego w Eastleigh, uszkodziła jedenaście samochodów, w tym własne auto, czerwonego Forda Fiestę.

Kiedy 29-latka została zatrzymana na Arnold Road, zaatakowała policjanta, a w dalszym ciągu zdarzeń jeszcze trzech innych funkcjonariuszy w szpitalu.

Adwokat prokuratury Edward Hand tak opisał okoliczności, w których policja została wezwana do zgłoszenia wypadku: „Podejrzana kobieta była pochylona na kierownicy pojazdu. Gdy funkcjonariusze zbliżyli się do niej, aby z nią porozmawiać, odjechała.  Po chwili rozpoczął się pościg za podejrzaną. Jednak już na wczesnym etapie pościgu Pani Wilson zderzyła się z kilkoma innymi pojazdami”.

Z dalszych relacji wynika, że w okolicy zdarzenia zaparkowane były samochody po obu stronach wąskiej ulicy mieszkalnej.

Kiedy Pani Wilson z Desborough Road w Eastleigh kierując swoim pojazdem  zbliżyła się do Hyundaia Santa Fe jadącego w drugą stronę, nie zatrzymała się.

Hand dodał: „Kierujący autem z naprzeciwka zdołał zatrzymać własny pojazd i wycofać  manewrując z dużą prędkością, aby uniknąć kolizji z fordem pani Wilson”.

W dalszym ciągu zdarzeń kobieta zderzyła się z innym samochodem i udało się zabrać jej kluczyki.

Stając przed sądem Southampton Crown Court, kobieta została oskarżona o niebezpieczną jazdę i cztery przypadki napaści na pracownika służb ratunkowych. Kobieta przyznała się do przestępstw, które miały miejsce 19 maja ubiegłego roku.

Obrońca, Timothy Akers, powiedział, że ego klientka wstydzi się swojego zachowania i jest bardzo skruszona. Jak twierdzi kobieta cierpi na niestabilne emocjonalnie zaburzenie osobowości i wspomniał o historii problemów ze zdrowiem psychicznym.

Oskarżonej zatrzymane zostało prawo jazdy na okres 12 miesięcy.

PoprzedniSpóźnił się na odprawę. Do samolotu chciał się dostać taśmą bagażową
NastępnyMieszkańcy czują się „zaniedbani” z powodu fali przestępczości