Start Polecane Kobieta aresztowana za śmieci w nieodpowiednim worku

Kobieta aresztowana za śmieci w nieodpowiednim worku

1183
0

Kobieta, która umieściła śmieci w worku do recyklingu w niewłaściwym kolorze, została aresztowana przez policję i zamknięta w areszcie. 34-letnia Lyndsey Webb trzykrotnie została przyłapana na wyrzucaniu odpadów domowych do czarnych worków w Ipswich w hrabstwie Suffolk.

Matka trójki dzieci twierdzi, że poprosiła radę o pomarańczowe torby, ale nigdy nie dotarły do ​​jej domu. Została aresztowana przez policję po tym, jak nie pojawiła się po nakazie, który otrzymała. Webb została ostatecznie wypuszczona bez wyroku, ale kazano jej zapłacić 50 funtów radzie gminy Ipswich.

Otrzymała również sześciomiesięczne warunkowe zwolnienie po tym, jak pokazała się przed sędziami za pośrednictwem łącza wideo z posterunku policji. Została aresztowana na podstawie nakazu po nieobecności w sądzie w kwietniu.

Po przesłuchaniu Webb powiedziała: – Wszystko, co zrobiłam, to pomyłka w kolorze moich worków na śmieci i nagle przy moich drzwiach dwóch policjantów aresztowało mnie na oczach moich dzieci. To jest niedorzeczne. Nie wysłali mi nawet pomarańczowych worków na czas. Dodatkowo okolica jest pełna szczurów, bo śmieci nie są zabierane w odpowiednim czasie.

Rada Gminy Ipswich oskarżyła matkę o czterokrotne naruszenie ustawy o ochronie środowiska w pobliżu jej mieszkania w marcu. Rada stwierdziła, że ​​naruszyła zmiany zasad systemu zbierania odpadów na początku tego roku, kiedy mieszkańcom nie pozwolono już składać czarnych worków na ulicy.

Mieszkańcom doradzono skontaktowanie się z radą w celu uzyskania zapasów pomarańczowych toreb i korzystania z nich od marca.

Po przeszukaniu zawartości worków znaleziono rachunki zaadresowane do Webb, innym razem nagrał ją monitoring, na którym widać, jak pcha wózek ze śmieciami o 3.30 rano.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniTysiące domów w Hampshire wciąż pozostaje pustych
NastępnyStacja Southampton Central zmieniła nazwę na #SOProud Central – i oto dlaczego