Start Polecane Kobieta aresztowana pod zarzutem zabójstwa noworodka

Kobieta aresztowana pod zarzutem zabójstwa noworodka

640
0

Dwie osoby zostały aresztowane po śmierci dziecka w Hythe.

26-letnia kobieta została zatrzymana pod zarzutem zabójstwa, a 42-letni mężczyzna został oskarżony o przyzwolenie na śmierć dziecka. Policja wszczęła dochodzenie w lutym 2019 r. po tym, jak pogotowie poinformowało, że ma do czynienia z miesięcznym dzieckiem, które znajdowało się w bardzo ciężkim stanie.

Rzecznik policji powiedział dzisiaj: „Dziecko zostało zabrane do szpitala ogólnego w Southampton, ale w środę 6 lutego zostało uznane za martwe.” „Po tym incydencie aresztowaliśmy mężczyznę i kobietę z Hythe pod zarzutem próby morderstwa.”

„Zatrzymani zostali przesłuchani przez funkcjonariuszy, a następnie zwolnieni za kaucją w oczekiwaniu na dalsze dochodzenia. Te same dwie osoby zostały ponownie aresztowane pod zarzutem morderstwa w sierpniu 2019 r., a następnie ponownie zwolnione za kaucją w oczekiwaniu na dalsze dochodzenia.

„Dziś aresztowaliśmy ponownie 26-letnią kobietę podejrzaną o morderstwo i 42-letniego mężczyznę podejrzaną o zgodę na śmierć dziecka. „Oboje pozostają w areszcie policyjnym”.

PoprzedniRząd przygotowuje mieszkańców do życia poza UE
NastępnySolent Flour Mills: rozbiórka historycznego budynku w Southampton