Start Polecane Klub w Southampton wprowadza nowoczesny sposób sprawdzania tożsamości

Klub w Southampton wprowadza nowoczesny sposób sprawdzania tożsamości

750
0

Nocny klub w Southampton wprowadza nową technologię dzięki, której noszenie przy sobie dowodów osobistych, paszportów czy prawa jazdy nie będzie już koniecznością.

Oceana w Southampton jest jednym z pierwszych barów i klubów nocnych, które wprowadziły cyfrową identyfikację jako alternatywę dla tradycyjnego sprawdzania dowodów tożsamości. Oznacza to, że uczestnicy zabawy nie będą musieli zabierać ze sobą paszportów czy prawa jazdy podczas wyjścia do klubu.

Deltic Group, właściciel klubu Oceana, nawiązał współpracę z firmą Yoti, specjalizującą się w tworzeniu tożsamości cyfrowej. Aplikację można pobrać bezpłatnie, a użytkownicy po prostu robią selfie i skanują swój dokument tożsamości ze zdjęciem. Yoti sprawdza autentyczność dokumentu tożsamości i weryfikuje czy zdjęcie w ID pasuje do selfie. Dane osobowe użytkownika są szyfrowane przez cały czas.

Aplikacja może również zezwalać użytkownikom na sprawdzanie tożsamości osób, z którymi spotykają się za pomocą Internetu, na przykład na randkach i innych stronach internetowych oraz udowodnić swoją tożsamość firmom bez pokazywania i fotokopiowania dokumentów papierowych.

PoprzedniJedna czwarta dzieci w Hampshire cierpi nad nadwagę jeszcze przed rozpoczęciem zerówki
NastępnyPolak wyskoczył na skrzydło samolotu