Start Polecane Klinika na Shirley, w której można szczepić osoby powyżej 18 roku życia

Klinika na Shirley, w której można szczepić osoby powyżej 18 roku życia

466
0

Liderzy Southampton zachęcają osoby powyżej 18 roku życia do zapisania się na pierwszą szczepionkę w klinice, która zostanie otwarta w ten weekend.

W najbliższą sobotę od 9 rano w Mercy Revival Center w Shirley rozpocznie działalność klinika szczepień przeciwko Covid-19. Centrum potwierdziło, że każda osoba w wieku powyżej 18 lat, która nie otrzymała jeszcze szczepionki, może zarezerwować wizytę w klinice.

Teraz liderzy miasta zachęcają młodszych mieszkańców do skorzystania z okazji i zarejestrowania się. Radna okręgu Shirley, Satvir Kaur, powiedziała: „Wspaniale jest widzieć, jak wspólnoty wyznaniowe Southampton odgrywają swoją rolę w zaszczepianiu Southampton. Oprócz kościołów wiem, że lokalne meczety i Gurudwara również otworzyły swoje drzwi, aby zachęcić ludzi do zaszczepienia się.”

„Kiedy osobiście zgłosiłam się na ochotnika do jednej z tych klinik, na własne oczy widziałam niesamowitą pracę, jaką NHS wykonuje, aby zapewnić jej jak najefektywniejsze działanie. Najlepszym sposobem na pokonanie Covid jest ochrona siebie poprzez zaszczepienie, więc zachęcam osoby na Shirley i poza nią do korzystania z tych nowo otwartych klinik w Twojej okolicy”.

PoprzedniWielka Brytania: Internet jest za drogi, ludzi nie stać na zapłacenie rachunków
NastępnyW centrach szczepień w Southampton potrzeba więcej wolontariuszy