Start Imprezy Kino samochodowe w Southampton

Kino samochodowe w Southampton

990
0

Miłośnicy kina będą mogli cieszyć się seansami na świeżym powietrzu w kinie samochodowym, które zawita do Southampton w tym roku.

Wydarzenie @TheDriveIn firmy Suzuki pozwoli mieszkańcom miasta cieszyć się filmem w bezpiecznej odległości od innych z siedzenia własnego samochodu, a kelnerzy na wrotkach dostarczą przekąski do okna samochodu w stylu z 50-tych latach.

Chociaż miejsce wydarzenia nie zostało jeszcze ustalone, Southampton jest jednym z niewielu miast, które będą mogły cieszyć się emocjami związanymi z relacjami z przeszłości. Southampton jest jednym z 11 miast wybranych na to wydarzenie.

Od 24 do 27 września odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć wybór siedmiu różnych filmów, od Grease po uznanego przez krytyków Jokera. 24 września oryginalny film Grease zostanie pokazany o godzinie 18.00. 25 września melomani będą mieli okazję obejrzeć Back To The Future z 1985 roku o 18:00.

26 września rodziny będą miały okazję zobaczyć Toy Story o 14.00, a fani komiksów Jokera o 18.00.
Ostatniego dnia, 27 września, mieszkańcy będą mogli cieszyć się oryginalnym Królem Lwem o 14.00 lub A Star Is Born o 18.00.

Wprowadzone zostaną środki dystansu społecznego z samochodami zaparkowanymi w odległości większej niż dwa metry od siebie, a żywność i przekąski będą dostępne do zamówienia online za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Bilety dostępne w sprzedaży na stronie: www.atthedrive.in.

PoprzedniKolejne miasta wprowadzą lokalne blokady? Zdaniem znanego naukowca to prawdopodobne
NastępnyRejsy na trasie Wightlink Lymington do Yarmouth zostaną wznowione w przyszłym miesiącu