Start Polecane Kierowcy z Southampton w obliczu problemów z ruchem z powodu zamknięcia M27

Kierowcy z Southampton w obliczu problemów z ruchem z powodu zamknięcia M27

1004
0

Ostrzega się mieszkańców Southampton o potencjalnym chaosie w ruchu drogowym w nadchodzący weekend z powodu zamknięcia M27. Zamknięcie autostrady będzie również kolidowało z powitaniem pięciu statków wycieczkowych w dokach miasta.

W ten weekend dziesiątki tysięcy kierowców zostaną przekierowane z M27, kiedy autostrada zostanie zamknięta między skrzyżowaniami 3 i 4, z powodu robót drogowych przy Romsey Road Bridge.

Southampton spodziewa się również napływu ruchu w sobotę, z pięcioma statkami wycieczkowymi, w tym Independence of the Seas i Azura, które będą tego dnia dokować w porcie.

Szefowie transportu przestrzegają kierowców przed znacznymi opóźnieniami w ruchu. „Będziemy robić, co możemy w Southampton, aby zminimalizować wpływ zamknięcia autostrady M27 i ostrzec ludzi o zakłóceniach.Na trasie objazdowej nie będzie robót drogowych.” – zapowiadają radni.

Prosi się również kierowców, aby jeśli podróżują w weekend zaopatrzyli się w dodatkową wodę. Ma być dość ciepło a stanie w korkach jest bardzo możliwe.

PoprzedniDo 25 tys. osób na festiwalu Southampton Mela Festiwal
NastępnyOstrzeżenie dla mieszkańców Southampton: nad Wyspy nadciąga fala upałów