Start Polecane Kierowcy w Southampton w obliczu robót drogowych w mieście

Kierowcy w Southampton w obliczu robót drogowych w mieście

904
0

Kierowcy będą musieli zmierzyć się z tygodniami robót drogowych, ponieważ rozpoczyna się kolejna faza programu poprawy dróg w Southampton.

Na A3024 Bursledon Road powstaje nowy pas autobusowy i nowa ścieżka rowerowa. Pierwsza faza programu prowadzonego przez Radę Miasta Southampton rozpoczęła się w lutym, a druga w kwietniu.Władze potwierdziły, że planowane jest zwiększenie liczby robót drogowych na kwotę 5,3 mln GBP.

Kierowcy w Southampton będą musieli uzbroić się w cierpliwość i przygotować na nieustanne korki w mieście. Niektóre pasy ruchu zostaną zamknięte, aby odnowić sygnały drogowe, zainstalować nowe przejścia dla pieszych i stworzyć oddzielną drogę dla pieszych i ścieżkę rowerową.

Prace na skrzyżowaniach Upper Deacon Road i Deacon Road rozpoczęły się w tym tygodniu i potrwają 12 tygodni.23 lipca rozpoczną się prace na skrzyżowaniach Hinkler Road i Carey Road. Roboty te potrwają sześć tygodni.

Na Bursledon Road zostanie utworzony dodatkowy pas ruchu w kierunku wschodnim, a na Carey Road zostanie wybudowana nowa ścieżka rowerowa o podwyższonej nawierzchni, która połączy się z nową ścieżką.

PoprzedniCarnival jako sponsor „Seaside in the Square”
NastępnyCiało człowieka znalezione na placu budowy w Chilworth