Start Polecane Kiedy zostanie otwarty Company Shop w Southampton?

Kiedy zostanie otwarty Company Shop w Southampton?

939
0

Wyznaczono termin otwarcia nowego supermarketu dyskontowego, który stworzy 40 miejsc pracy.

Company Shop Southampton to podobno pierwszy tego typu sklep, który zostanie otwarty w okolicy. Powitanie pierwszych klientów  ma nastąpić 18 sierpnia.

Supermarket z siedzibą w Campana House przy Hawkeswood Road będzie sprzedawał żywność i artykuły gospodarstwa domowego średnio za połowę normalnej ceny.

Półki będą ułożone z produktami dostarczanymi przez innych sprzedawców, w tym Morrisons, Marks and Spencer, Nestlé, Iceland i Tesco.

Rzecznik sieci powiedział: „Wszystkie zaoferowane produkty są całkowicie przydatne do jedzenia lub używania, ale stały się „nadwyżką” z wielu powodów, w tym w skutek nieprawidłowego oznakowania, sezonowego pakowania lub nadmiernego zapasu.

„Znacznie obniżone ceny produktów pomogą odciążyć budżety rodzinne, jednocześnie wspierając branżę i jednocześnie zapobiegając niepotrzebnemu marnowaniu dobrej żywności i artykułów gospodarstwa domowego”.

Sklep zachęca osoby uprawnione do zapisania się na bezpłatną kartę członkowską online przed otwarciem sklepu.

Członkostwo jest otwarte dla różnych grup, w tym pracowników NHS, członków Sił Zbrojnych i osób pracujących w służbach ratunkowych, a także osób otrzymujących świadczenia zależne od dochodów, w tym rodziny z dziećmi otrzymujące bezpłatne posiłki szkolne.

Tymczasowe poszerzenie programu związane z pandemią pozwala również ubiegać się o członkostwo przez osoby pracujące w wielu innych kluczowych środowiskach pracowniczych, w tym w szkołach i radach.

Przedłużenie oferty ma zakończyć się 9 sierpnia, a osoby uprawnione są zachęcane do ubiegania się o dożywotnie członkostwo, odwiedzając stronę internetową sklepu firmowego.

Gemma Edlin, szefowa działu sprzedaży detalicznej w Company Shop Group, powiedziała: „Jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem Company Shop do Southampton i tym, że tysiące nowych członków skorzysta z okazyjnych produktów w sklepie.

„Dostarczając wysokiej jakości żywność i produkty, które są średnio o 50% niższe od normalnej ceny detalicznej, nowy sklep znacznie przyczyni się do zwiększenia budżetów rodzinnych, a także do ochrony środowiska.

PoprzedniPłacili ludziom poniżej najniższej krajowej. Zostali ukarani. Lista firm
NastępnyCo dalej ze sklepem Debenhams w Southampton?