Start Polecane Kiedy rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy w Southampton?

Kiedy rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy w Southampton?

881
0

Po tym, jak w zeszłym roku odwołano Jarmark Bożonarodzeniowy z powodu Covid, wszyscy z niecierpliwością czekają na tegoroczne atrakcje tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Southampton zostanie oficjalnie otwarty 18 listopada i potrwa do 23 grudnia. Podobnie jak w poprzednich latach, oczekuje się, że tysiące ludzi zgromadzi się na Above Bar Street, aby cieszyć się świątecznym jarmarkiem.

Znajdą się w nim drewniane chatki oferujące ręcznie robione prezenty i jedzenie, a także dwa bary serwujące niemieckie piwo z beczki i grzane wino.

Jedną z głównych atrakcji targu będą pokazy „latającego Mikołaja”.

Świąteczny market w Winchester odbędzie się w dniach od 19 listopada do 22 grudnia. Jest to jeden z największych tego typu atrakcji w Europie, który co roku przyciąga ponad 400 000 osób.

Po przerwie spowodowanej przez Covid, market wraca do słynnej scenerii niedaleko katedry w Winchester. Podobnie jak Southampton, na jarmarku będzie można podziwiać drewniane domki sprzedające szereg przedmiotów, od sztuki i rzemiosła, odzież, artykuły gospodarstwa domowego i dekoracje, gry i zabawki, po żywność i napoje.

Oprócz tego, zamiast popularnego lodowiska pojawi się duża scena z darmową rozrywką. Organizatorzy twierdzą, że podjęli taką decyzję z myślą o bezpieczeństwie Covid.

PoprzedniZoo Marwell generuje energię z odchodów zwierzęcych
NastępnyKomin elektrowni w Fawley zburzony w ramach przebudowy