Start Polecane Kiedy i w jaki sposób zostanie wypłacony rabat na energię

Kiedy i w jaki sposób zostanie wypłacony rabat na energię

1308
0

Według portalu BBC, od października wszystkie gospodarstwa domowe w Wielkiej Brytanii otrzymają zniżkę w wysokości 400 funtów na rachunki za energię. Wynika to z faktu, że od początku tego miesiąca ceny energii dla typowego gospodarstwa domowego wzrosną do 2 500 funtów.

Rachunek za energię każdego gospodarstwa domowego zostanie obniżony o 400 funtów. Będzie to obowiązywać przez sześć miesięcy, z obniżką o 66 funtów w październiku i listopadzie oraz 67 funtów co miesiąc od grudnia do marca 2023 roku.

Rabat będzie naliczany automatycznie przez dostawców energii w Anglii, Szkocji i Walii. Nie ma potrzeby składania wniosku.

Firmy energetyczne ostrzegają, aby ignorować fałszywe wiadomości e-mail i SMS-y z prośbą o podanie danych osobowych w celu otrzymania zniżki. Oszuści chcą w ten sposób wyłudzić pieniądze poprzez ustanowienie polecenia zapłaty.

Większość klientów otrzyma zwrot pieniędzy za energię na swoje konto. Osoby, które posiadają liczniki pre-paid, otrzymają kwotę doliczoną do licznika lub voucher.

PoprzedniPlany nowego rynku na Carlton Place w Southampton
NastępnyMężczyzna z Southampton otworzył sklep z ubraniami za 1 funta