Start Polecane Kawiarnia z legendami The Saints na ścianach otwarta na Shirley

Kawiarnia z legendami The Saints na ścianach otwarta na Shirley

539
0

Legends Cafe została otwarta przy Shirley High Street a jej nazwa została zainspirowana wydarzeniem, kiedy Southampton Football Club zdobył puchar Anglii w 1976 roku.

Na pewno nie będzie to zwykła kawiarnia, ponieważ właścicielka Andrea Hollywood będzie prezentować w niej swoją kolekcję byłych piłkarzy z drużyny. Chociaż lokal jest wypełniony biało-czerwonymi stolikami, które zaznaczają barwy drużyny, 56-letnia menadżerka powiedziała, że ​​nie chce, aby była znana jako kawiarnia piłkarska. Andrea, która przez trzy lata była właścicielką The Boat Shop Cafena Woolston, powiedziała: „Kiedy zdecydowałam, że kupię lokal, postanowiłam poddać go renowacji.”

Dorastając w Southampton, Andrea zbierała zdjęcia piłkarzy Saints i umieszczała je w ramkach. Teraz zdjęcia widnieją wzdłuż ścian kawiarni. Legenda Saints Matt Le Tissier był obecny na otwarciu kawiarni, gdzie rozdano bilety na darmowe śniadania. Kawiarnia będzie miała takie samo menu jak The Boat Shop Cafe, które obejmuje szereg śniadań, obiadów, obiadów, panini, bagietek i kawy.

Legends Cafe znajduje się przy 102 Shirley High Street, gdzie kiedyś była Tucks Cafe.

PoprzedniBedford Place stanie się strefą dla pieszych
NastępnyKoronawirus: aplikacja do śledzenia kontaktów w Anglii dostaje zielone światło na okres próbny.