Start Imprezy Katedra w Salisbury ponownie otwarta dla zwiedzających

Katedra w Salisbury ponownie otwarta dla zwiedzających

1444
0

Katedra w Salisbury ponownie otworzyła swoje drzwi dla zwiedzających.

Zespół katedry był zajęty przez ostatnie kilka tygodni, przygotowując się i wprowadzając dystans społeczny. Katedra została ponownie otwarta 8 lipca, po otwarciu próbnym, którego celem było przetestowanie wprowadzonych środków zabezpieczających.

Jane Morgan, dyrektor ds. rozwoju i komunikacji w katedrze, który nadzorował planowanie ponownego otwarcia, powiedziała: „Wspaniale jest witać ponownie naszych gości.” „Katedra uzyskała również znak Visit Britain Good to Go, co oznacza, że ​​istnieją systemy i przeprowadzono oceny ryzyka w celu zapewnienia bezpieczeństwa odwiedzającym”.

Wejście dla zwiedzających, które było jednocześnie wyjściem, zostało zastąpione jednokierunkową trasą, która zaprowadzi zwiedzających przez plac, który jest obszarem często niewidocznym dla większości odwiedzających. Będzie również dostępny środek do dezynfekcji rąk, a zespół katedralny będzie wyposażony środki ochrony osobistej.

W ramach zmian odwiedzający będą musieli wcześniej zarezerwować wizytę za pośrednictwem strony internetowej katedry salisburycathedral.org.uk.

Odwiedzający katedrę mogą teraz podziwiać wystawę „800 years of Spirit and Endeavour”, która została zamknięta dla zwiedzających na kilka dni przed jej otwarciem. Podczas lockdownu ludzie mogli oglądać wystawę online.

PoprzedniNowa trasa ogłoszona z lotniska w Southampton
NastępnyNajlepszy moment na kupno domu. Można zaoszczędzić tysiące funtów