Start Southampton Kancelaria zapewnia wsparcie dla ofiar wypadków drogowych w Southampton

Kancelaria zapewnia wsparcie dla ofiar wypadków drogowych w Southampton

365
0

Kancelaria prawna wspiera ofiary wypadków drogowych w Southampton, które odniosły poważne obrażenia lub straciły bliską osobę.

Moore Barlow, firma z Southampton, dołączyła do regionalnego panelu prawniczego zainicjowanego przez organizację charytatywną Road Peace w następstwie Covid-19. Podczas gdy lockdown zmniejszył liczbę pojazdów na drogach, doszło do dużej liczby kolizji z poważnymi obrażeniami, ponieważ puste drogi spowodowały wzrost prędkości. Według firmy ofiary katastrof bezpośrednio przed i podczas pandemii stanęły w obliczu nieprzewidzianych wyzwań, które miały poważne konsekwencje dla ich powrotu do zdrowia.

Panel prawniczy stwierdził, że było to spowodowane gorszymi doświadczeniami w szpitalach, ponieważ ofiary doświadczyły opóźnień w opiece i niedopuszczania do odwiedzin, a także opóźnień w postępowaniu karnym.

Kolejnym wyzwaniem dla ofiar wypadków drogowych była odmowa dostępu do wsparcia rehabilitacyjnego, ponieważ ośrodki przestały przyjmować nowych pacjentów.

Panel prawny Road Peace istnieje, aby zapewnić osobom pogrążonym w żałobie lub ciężko rannym w wypadku drogowym dostęp do wysokiej jakości porad prawnych i wymiaru sprawiedliwości, w tym do godziwego odszkodowania.

PoprzedniPrzeprowadzka do Wielkiej Brytanii. Czy dostanę zasiłek na dziecko?
NastępnyLiczba przestępstw seksualnych wobec dzieci w Internecie wzrosła o 90 procent