Start Polecane Jeremy Corbyn odwiedził Southampton, aby porozmawiać na temat zanieczyszczenia środowiska

Jeremy Corbyn odwiedził Southampton, aby porozmawiać na temat zanieczyszczenia środowiska

496
0

Podczas wizyty w mieście, lider Laburzystów, Jeremy Corbyn, wyjaśnił, w jaki sposób Partia Pracy poradzi sobie z planami rozbudowy lotniska w Southampton.

Występując wczoraj na stadionie St Mary’s, Corbyn mówił o testach dotyczących zanieczyszczenia powietrza, hałasu, zrównoważonego rozwoju i zatorów komunikacyjnych.

Polityk mówił: „Każda rozbudowa lotniska będzie musiała przejść testy w zakresie zanieczyszczenia powietrza, hałasu, zrównoważonego rozwoju i ruchu. Dopilnujemy, aby testy zostały wykonane”.

Corbyn ogłosił także, że jeśli Partia Pracy wygra wybory stworzy dziesięć nowych parków narodowych i zasadzi dwa miliardy drzew do 2040 roku. Wyjaśnił, że nowe parki narodowe zwiększą obszar zielony o 50 procent. Jedną z lokalizacji dla nowego parku narodowego miałoby być Dorset.

Lider partii obiecał, że do 2040 roku posadzi dwa miliardy drzew w parkach narodowych i lasach, na gruntach należących do NHS oraz w różnych miastach. Oprócz tego Corbyn mówił o czystym powietrzu, dzikiej przyrodzie i tworzeniu bardziej zrównoważonego i ekologicznego źródła żywności w kraju.

PoprzedniDwóch sanitariuszy trafiło do szpitala po tym, jak karetka pogotowia wjechała w sklep
NastępnyNpower zlikwiduje 4,500 miejsc pracy w Wielkiej Brytanii