Start Wiadomości Jakie imię nadadzą córce William i Kate?

Jakie imię nadadzą córce William i Kate?

2566
0

Kiedy już cały świat dowiedział się, że księżna Cambridge urodziła córkę, bukmacherzy obstawiają, jakie imię nadadzą swojej małej księżniczce rodzice. Obecnie wygrywa Alice, tuż za nią jest Charlotte.

Księżna trafiła do szpitala 2 maja w godzinach porannych (ok. 6 rano czasu angielskiego) do szpitala św. Marii w Londynie „we wczesnym stadium porodu” – poinformował Pałac Kensington.

Narodziny czwartej w kolejce do brytyjskiego tronu małej księżniczki ogłoszono natomiast w kilka godzin później. – Jej Królewska Wysokość Księżna Cambridge urodziła córkę o godzinie 8:34. Dziecko waży ok. 3,7 kg. Książę William był obecny na sali porodowej. Zarówno matka jak i dziecko czują się dobrze – na Twitterze podał Pałac Kensington tuż po godzinie 11 lokalnego czasu.

Pod szpitalem zapanowała radość i okrzyki na cześć nowo narodzonej księżniczki. Jednak czas ogłoszenia narodzin i płci dziecka Kate i Williama to również czas wzmożonej pracy dla bukmacherów, którzy otrzymują coraz to nowe zakłady dot. imion dla dziewczynki.

Największy bój toczy się między imionami Charlotte a Alice. Oba imiona co rusz wychodzą na prowadzenie. Dalej jest też Elizabeth, Victoria, Diana, Alexandra i Frances.

Które z nich wybiorą dla swojej córki rodzice? Przekonamy się już wkrótce.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniCzy piwo jest zdrowe?
NastępnyBrytyjczykom zabraknie lekarzy – lukę mogą zapełnić cudzoziemcy