Start Wiadomości Irlandia: Nie żyje 20-letnia Patrycja. Jej partner zatrzymany

Irlandia: Nie żyje 20-letnia Patrycja. Jej partner zatrzymany

652
0

iało Polki zostało znalezione w wannie. Do zbrodni doszło w Newry w hrabstwie Down. Policja o morderstwo podejrzewa 23-letniego partnera Partycji, również Polaka. 

Ciało zostało znalezione w niedzielę rano. Śmierć dziewczyny wywołała szok wśród miejscowej ludności. Patrycja najprawdopodobniej została brutalnie pobita a potem podduszona. O tym, co było przyczyna śmierci młodej Polki, będzie można mówić dopiero po sekcji zwłok. Chłopak został zatrzymany również w niedzielę. Kiedy na miejscu pojawiła się policja znajdował się nieopodal, na ogródku sąsiada. Funkcjonariusze zatrzymali go przy użyciu paralizatora. 

W poniedziałek wieczorem zorganizowane nabożeństwo, podczas którego modlono się w intencji zmarłej. Na miejscu miała się również pojawić matka podejrzanego chłopaka. Świadkowie mówili, że kobieta była w szoku. „Zeszłej nocy ludzie w gminie zaczęli zostawiać kwiaty na miejscu zdarzenia, a inna miejscowa polska rodzina zostawiła zdjęcie młodej dziewczyny, która została zabita za bramą.” opowiada sąsiad pary. Przyjaciele Patrycji bardzo szybko zareagowali na nagłą śmierć. Jako, że rodzina 23-latki pozostaje w Polsce, przyjaciółka Patrycji założyła stronę na Go Fund Me, aby zebrać pieniądze na ich przylot z Polski, tak aby rodzice mogli godnie pożegnać córkę. Przewodniczący Stowarzyszenia Społeczności Drumalane Park, Gerry Coyle, wyraził współczucie rodzinie i podziękował zaangażowanym w ten tragiczny incydent. Powiedział: „Ludzie nadal są tu w dużym szoku,to co wydarzyło się w naszym sąsiedztwie, pozostanie z nami przez bardzo długi czas. Spotkałem się dzisiaj z matką podejrzanej, która pojawiła się przed domem z niektórymi członkami jej rodziny.Jako matka była całkowicie zrozpaczona. Podszedłem do niej, żeby spróbować ją pocieszyć i zapytać, czy wszystko z nią w porządku, ale była tylko we łzach, to po prostu straszna rzecz dla wszystkich zainteresowanych”, powiedział.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniRozpoczął się program oferujący 50 proc. zniżki. Na posiłki w restauracji
NastępnyWioska w Dorset z najgorszym powietrzem w UK