Start Wiadomości Interwencja policji pod sklepem z butami Kanye Westa

Interwencja policji pod sklepem z butami Kanye Westa

768
0

Policja musiała interweniować w jednym ze sklepów w Shoreditch po tym jak dostarczono tam najnowszą kolekcję butów Kanye Westa. Wśród klientów wybuchły zamieszki.

Klienci ustawiali się w długiej kolejce pod sklepem Offspring, wzajemnie się przepychając, pchając do przodu i krzycząc na siebie wzajemnie. Jeden z klientów wyznał, że policja formowała kolejkę po to, aby uniknąć wybijania szyb, na które rzucali się klienci. Setki ludzi oczekiwały na mrozie, aby zostać wyróżnionych specjalną opaską uprawniającą do zakupu nowych, wymarzonych Adidas Yeezy Boost 350 V2s. Buty w sklepie można było dostać za 150 funtów, ale w internecie ich cena wynosi co najmniej 500 funtów, ze względu na ekskluzywność produktu.

– To był chaos. Przed sklepem była ogromna kolejka ludzi, którzy czekali na dworze po kilka godzin. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Wiele osób pchało się na szybę. W końcu przyjechała policja. Na zewnętrz przebywało wówczas ponad 500 osób – powiedział jeden z klientów.

Przyznał też, że największe problemy zaczęły się, gdy czworo mężczyzn podjechało pod sklep i wepchnęło się na przód kolejki: – Wtedy tak naprawdę wszystko się zaczęło. Były popychanki i krzyki. Cała droga była zajęta przez ludzi. 25-latek dodał także, że policja na miejscu zdarzenia pojawiła się ok. 13:30.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniW wyniku silnego wiatru w Wielkiej Brytanii zginęła kobieta
NastępnyThe Sun: Rumuńskie dzieci produkują zabawki do Kinder Niespodzianek