Start Imprezy Innowacyjny teatr uliczny z Fordem Orion z lat 80. na ulicach Southampton

Innowacyjny teatr uliczny z Fordem Orion z lat 80. na ulicach Southampton

751
0

Miejski Teatr Tańca Zoie Logic wznowi swój przebojowy program RIDE w przyszłym miesiącu. Lokalni mieszkańcy są zachęcani do oglądania i odkrywania teatru tańca, jakiego nigdy wcześniej nie widzieli.

RIDE odbędzie się w Mansell Park w Redbridge w sobotę 9 kwietnia o 13.30 i Weston Parade Car Park następnego dnia o 14.00.

Występ będzie można zobaczyć także w Below Bar w centrum miasta w środę 13 kwietnia o godzinie 12:00 i 16:0o oraz w Holyrood Estate o 13:30 i 17:30.

W sobotę 16 kwietnia o 12:00 i 15:00 występ odbędzie się Monks Way, a w poniedziałek 18 kwietnia o 12:00 i 14:00 w St James’ Park na Shirley.

RIDE przedstawia historię trzech mężczyzn, Clive’a, Hanka i Steve’a, których drogi zbiegają się przez krótki czas, gdy odkrywają najbardziej ciekawą rzecz; samochód, który wydaje się żyć własnym życiem… Te cztery dusze, trzech mężczyzn i jedna maszyna, odbywają razem dziwną, ekscytującą podróż, podczas której odkrywają i badają zależność człowieka i maszyny od siebie nawzajem.

Zoie Golding, dyrektor artystyczny Zoie Logic Dance Theatre, powiedziała: „Southampton to nasze rodzinne miasto i przez ostatnie 20 lat pracowaliśmy z lokalnymi społecznościami, aby wprowadzić taniec w życie ludzi w wielu różnych miejscach.”

Nie ma potrzeby rezerwacji. Wstęp jest bezpłatny, a publiczność może się po prostu pojawić. Aby uzyskać szczegółowe informacje o RIDE i nadchodzącej trasie Southampton, odwiedź zoielogic.co.uk/ride/

PoprzedniW Southampton zostanie zainstalowanych więcej kamer CCTV
NastępnyLloyds i Halifax ogłaszają zamknięcie oddziałów w Hampshire