Start Wiadomości Idealny uczeń z Croydon

Idealny uczeń z Croydon

710
0

Thye-Lakh Thorn z Thornton Heath nie opuścił ani jednego dnia szkoły przez ostatnie siedem lat. Chłopiec otrzymał wiele nagród za swoją obecność. Jak udało mu się nie zachorować i nie opuścić nawet jednego dnia?

Wiele dzieci – a nawet dorośli – kilka razy w roku bierze wolny dzień z powodu choroby. Często dziecko budzi się rano, czuje się niewyraźnie, słabo, narzeka, że jest chore i nie może iść do szkoły. Ale nie ten 11-latek – właśnie ukończył szósty rok w West Thornton Primary i nigdy nie opuścił dnia szkolnego. Jego mama podkreśla, że jest z niego bardzo dumna.

Mama chłopca powiedziała: – To niesamowite, że udało mu się uniknąć wielu chorób, częstych wśród dzieci. ​​Przeważnie cierpi na katar sienny, a kiedy jest bardzo chory, to akurat przypadają święta.

Ja i moja mama żartujemy, że zbieram wszystkie choroby na Boże Narodzenie. – mówi chłopiec.

Thye-Lakh lubi szkołę. Również jego siostra, Taime-Star, ma bardzo dobrą frekwencję.

Mama Thye-Lakh, która pracuje w szkole od sześciu lat, powiedziała: – Moja córka (która ma osiem lat) miała jeden dzień wolny, odkąd skończyła trzy lata. Myślę, że to z powodu ich silnych osobowości dobrej odporności.

Osiągnięcie chłopca zostało wielokrotnie docenione przez różne szkoły, do których uczęszczał. Sam dyrektor szkoły gratulował jego znakomitego rekordu.

Mama chłopca dodaje: – Jego praca zdecydowanie odzwierciedla jego frekwencję. Dobrze radzi sobie nie tylko dlatego, że jest bystry, ale również dlatego, że lubi się uczyć. Wraca do domu i odrabia lekcje od razu. Potem woli iść do muzeum, niż np. na przyjęcie urodzinowe. Jest bardzo pilny. Pomaga także w domu, przy zwykłych drobnostkach, takich jak np. sprzątanie. Wygląda na to, że jest idealnym dzieckiem.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniWażą się losy dwóch przychodni lekarskich w Southampton
NastępnyWypadek autobusowy zamknął jedną z ruchliwych dróg w Southampton