Start Polecane Honister Close, Southampton, zyskuje 24-miejscowy parking

Honister Close, Southampton, zyskuje 24-miejscowy parking

463
0

Plany przekształcenia otwartej przestrzeni publicznej na ulicy Southampton w 24 miejsca parkingowe otrzymały zielone światło.

Rada miejska wydała sobie pozwolenie na przeprowadzenie prac w Honister Close, aby złagodzić brak miejsc parkingowych i zatrzymać kierowców korzystających z trawiastych poboczy w rejonie Millbrook.

Wniosek dotyczył dwóch bloków wybudowanych w latach 60. XX wieku.

W 1985 r. złożono wniosek o zagospodarowanie parkingu, ale odmówiono.

Z biegiem lat mieszkańcy musieli znaleźć miejsce do parkowania w innym miejscu lub zdecydowali się parkować na poboczach trawiastych, powodując znaczne uszkodzenia trawy.

Mieszkańcy przez wiele lat zwracali się do rady, za pośrednictwem lokalnego biura mieszkaniowego na Shirley, o zapewnienie parkingu w tej lokalizacji.

Raport opracowany przez urzędników ds. planowania rady dodał: „Zaproponowano dwadzieścia cztery miejsca, w tym dwa miejsca dla niepełnosprawnych i cztery stojaki na rowery.”

„Propozycje przyniosą korzyści szerszej społeczności, nie tylko mieszkańcom Honister Close.

„Parkowanie na trawiastych poboczach powoduje, że obszar jest zaniedbany. Trawa została wytarta, pozostawiając błotniste pobocza.”

„Proponowane ulepszenia stworzą wysokiej jakości krajobraz, który stworzy lepsze postrzeganie obszaru przez mieszkańców i gości”.

PoprzedniLudzie sprzedawali swoje opaski, które pozwoliły im przejść obok trumny Elżbiety II
NastępnyPlany 600 domów w byłym Southampton Debenhams zalecane do zatwierdzenia