Start Polecane Hombase planuje umieścić swoje mini centra ogrodnicze w sklepach Next

Hombase planuje umieścić swoje mini centra ogrodnicze w sklepach Next

308
0

Kupujący, którzy wybierają się w tym tygodniu, aby przejrzeć półki z odzieżą, z pewnością będą chcieli również odebrać doniczkową roślinę lub paczkę nasion.

Właśnie na to liczy Homebase, wyznaczając nowe działy w sześciu sklepach Next. Sieć otwiera także więcej małych placówek, „pokazując swoją wiarę w brytyjską High Street”.

Sklepy z artykułami wyposażenia wnętrz, takie jak Homebase radziły sobie podczas lockdownu lepiej niż wiele sklepów, ponieważ zamknięci w domu konsumenci zwrócili się ku projektom majsterkowania.

W ciągu ostatniego roku przejście na zakupy online gwałtownie przyspieszyło, a konsumenci przestawili się na inne produkty. Następnie sprzedaż spadła o 17%, ponieważ ludzie przestali kupować ubrania do biura i na wieczorne wyjścia, a zamiast tego przerzucili się na dresy i piżamy.

Dlatego sieć Next robi miejsce w swoich sklepach w Shoreham, Ipswich, Warrington, Camberley, Bristolu i Sheffield na narzędzia ogrodnicze i rośliny, które zaspokoją nowe hobby konsumentów. W tych sklepach są również dostępni pracownicy, którzy służą radą.

„To wszystko jest częścią naszego szerszego zaangażowania w ułatwianie zakupów u nas i dostarczanie jeszcze więcej inspiracji i porad ekspertów” – powiedział dyrektor generalny Homebase Damian Mc Gloughlin.

„Jesteśmy wielkim narodem ogrodników, a coraz więcej osób korzysta z zalet ogrodnictwa i przebywania na świeżym powietrzu”.

PoprzedniPonad 1,3 miliona funtów na zwiększenie możliwości praktyk zawodowych na terenie Solent
NastępnyOgłoszono datę otwarcia nowego parku sportowo-rekreacyjnego o wartości 40 milionów funtów