Start Southampton Historyczny budynek miejski w sercu ambitnego projektu artystycznego wyznaczył datę ponownego otwarcia

Historyczny budynek miejski w sercu ambitnego projektu artystycznego wyznaczył datę ponownego otwarcia

198
0

XIII-wieczna brama w Southampton, będąca sercem ambitnego projektu artystycznego, ma zostać ponownie otwarta w przyszłym miesiącu.

God’s House Tower (GHT) ma zostać ponownie otwarta 9 lipca. Opisano to jako „wielki moment” dla najnowszego miejsca sztuki i dziedzictwa w Southampton, które musiało zostać tymczasowo zamknięte zaledwie sześć miesięcy po otwarciu po siedmioletnim projekcie renowacji o wartości 3,1 miliona funtów.

Zespół przygotowuje się do ponownego powitania zwiedzających z nowym programem wystaw i wydarzeń, nowymi smakołykami w kawiarni i nowym dziedzińcem na świeżym powietrzu. Odwiedzający wkrótce będą mogli zobaczyć Stories Behind the Stones, która obejmuje dostęp do oszałamiającego dachu GHT, z widokiem na Southampton Water.

Będą trasy jednokierunkowe, a wytyczne dotyczące bezpiecznej odległości będą obowiązywać przez cały czas, a wszyscy odwiedzający będą musieli nosić osłony twarzy, z wyjątkiem tych, którzy są zwolnieni.