Start Wiadomości Hertfordshire w Anglii najlepsze dla rodzin

Hertfordshire w Anglii najlepsze dla rodzin

997
0

Hertfordshire, hrabstwo na południu Anglii uplasowało się na czele listy 138 hrabstw po tym jak przeanalizowano je pod względem 33 czynników ważnych dla życia rodzinnego.

Uwzględniono takie kwestie jak zarobki, pogoda, wyniki egzaminów GCSE (odpowiednik egzaminu gimnazjalnego), szybkość internetu szerokopasmowego i dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu (GP).

Hertfordshire może pochwalić się trzecim najwyższym wskaźnikiem zatrudnienia w Anglii, aż 81 proc. mieszkańców w wieku 16-64 ma pracę, a ich średni roczny dochód wynosi 33,435 funtów. Na drugiej pozycji na liście znalazło się hrabstwo Cambridgeshire, a Central Bedfordshire na trzeciej. Wszystkie trzy znajdują się w rejonie East of England. Kolejno wśród najlepszych znalazły się: Warrington, York, Tyneside, Norfolk, Northumberland, West Cumbria, Calderdale oraz Kirkless.

Jak pokazały dane uSwitch, szkockie hrabstwa East i North Ayrshire ogłoszono najgorszymi z powodu wysokiej przestępczości, gorszych wyników egzaminów oraz niskich zarobków. Mieszkańcy przeciętnie zarabiają 26,962 funtów rocznie, a tylko 67 procent ludzi pomiędzy 16. i 64. rokiem życia jest zatrudnionych. Kolejnym miejscem, które wypadło bardzo słabo jest Leicester w regionie East Midlands.

Jak podaje firma ubezpieczeniowa Prudential, hrabstwo Dorset w południowo-zachodniej Anglii zyskało najlepsze wyniki ze względu na swój „wszechobecny urok”, poza tym, cieszy się dużą popularnością wśród emerytów. Pozostałe wyróżnione miejsca to Herefordshire, West Sussex, Devon, Rutland, Dyfed, Norfolk , Surrey, Isle of Wight i East Sussex.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniO stereotypach słów kilka
NastępnyHijack Cinema kolejny raz w Southampton