Start Wiadomości Harry przybywa do Kanady przed rozpoczęciem nowego rozdziału

Harry przybywa do Kanady przed rozpoczęciem nowego rozdziału

387
0

Książę Sussex przybył do Kanady, przygotowując się do nowego życia z dala od obowiązków królewskich. Harry wylądował na wyspie Vancouver we wtorek rano, aby ponownie spotkać się z żoną, księżną Sussex i ich ośmiomiesięcznym synem Archiem.

Od wiosny Sussexowie nie będą już pełnoetatowymi królewskimi członkami. Przestaną używać tytułów HRH, nie będą już pełnić obowiązków królewskich lub wojskowych i nie będą już oficjalnie reprezentować królowej.

Książę Harry wylądował we Vancouver we wtorek rano przed podróżą na międzynarodowe lotnisko Victoria na wyspie Vancouver. Księżna przebywała ze swoim synem na zachodnim wybrzeżu Kanady, po krótkim powrocie do Wielkiej Brytanii na początku tego miesiąca i po dłuższej sześciotygodniowej przerwie świątecznej na wyspie Vancouver z księciem Harrym.

W poniedziałek Harry uczestniczył w szczycie inwestycyjnym między Wielką Brytanią a Afryką – prawdopodobnie będzie to jedno z jego ostatnich oficjalnych zobowiązań królewskich.

Po odbyciu szeregu prywatnych spotkań – w tym z premierem Borisem Johnsonem – książę poleciał z lotniska Heathrow do Kanady, poinformował królewski korespondent BBC Nicholas Witchell.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniUrodzone w Wielkiej Brytanii dzieci migrantów mają gorzej
NastępnyMiędzynarodowy traktat o ochronie Titanica przed poszukiwaczami skarbów