Start Polecane Happy Hotdog Man w sądzie po raz dziesiąty

Happy Hotdog Man w sądzie po raz dziesiąty

2070
0
photo: dailyecho.co.uk

Znany sprzedawca hot dogów z Southampton stanie przed sądem po raz dziesiąty.

Ian Kruger, bardziej znany jako „Happy Hot Dog Man”, został złapany na sprzedaży swoich produktów na Above Bar Street – pomimo zakazu jaki został mu nałożony.

Ale ojciec czworga dzieci swoje postępowanie tłumaczył trudną sytuację finansową i powiedział sędziom, że „nie chce skończyć na zasiłkach”.

W Sądzie Miejskim w Southampton Kruger dowiedział się, w jaki sposób zakaz lokowania produktów na ulicy Above Bar Street obowiązuje jego oraz innych ulicznych sprzedawców.

Zakaz zakazuje nieautoryzowanego handlu na górnej ulicy handlowej „niezbędny do zapewnienia bezpieczeństwa pieszych i zapewnienia wystarczającej przestrzeni w razie niebezpieczeństwa”.

Ale pomimo tego, że w przeszłości groził mu już wyrok więzienia za złamanie porządku, Kruger powrócił do ulubionego miejsca sprzedaży w kwietniu ubiegłego roku.

Został zauważony przez funkcjonariuszy councilu którzy wręczył mu ostrzeżenie, mówiące, że stanie przed sądem, jeśli zostanie złapany po upływie kolejnych siedmiu dni.

Ale w grudniu Kruger powrócił na Above Bar Street, gdzie został zauważony przez funkcjonariuszy councilu.

56-letni przyznał się do łamania nakazu, ale powiedział: „Złamałem rozkaz, by zdobyć pieniądze.

„Musiałem spłacić rachunki. W pełni rozumiałem, co robię. Potrzebowałem pieniędzy”.

Magistraci zdecydowali się ukarać Kruger grzywną 230 £.

Oprócz grzywny, Kruger został również obciążony kosztami w wysokości 100 funtów dla Southampton City Council i dopłatą w wysokości 30 funtów.

Po tej sprawie powiedział, że Council i sądy były „uczciwe” w stosunku do decyzji i obiecał, że będzie sprzedawał swoje hot dogi legalnie.

Kruger ostatnio pojawił się przed sędziami w sierpniu 2016 r., wtedy to powiedział, że „sprzeciwia się decyzji Council-u”.

PoprzedniLondyński council domaga się od właściciela domu kwoty 360 000 funtów
NastępnyRozłam w brytyjskiej Partii Pracy