Start Polecane Hampshire skorzysta z inwestycji w wysokości 500 000 funtów w celu zwalczania...

Hampshire skorzysta z inwestycji w wysokości 500 000 funtów w celu zwalczania przemocy

515
0

Hampshire ma skorzystać z zastrzyku gotówki w wysokości 500 000 funtów od komisarza policji w celu zwalczania poważnej przemocy w hrabstwie.

Jednostka ds. redukcji przemocy przyznała Hampshire i Isle of Wight fundusze na wsparcie inicjatyw ukierunkowanych na pracę z młodymi ludźmi zagrożonymi poważną przemocą, w tym pozytywnych wzorców do naśladowania, działań dla młodzieży, wsparcia indywidualnego i dla całej rodziny, i szkolenie umiejętności dla profesjonalistów.

Inwestycja o wartości pół miliona funtów została rozdysponowana na różne obszary, przy czym Hampshire otrzymał 232,770 funtów, a Southampton ma skorzystać ze 134 110 funtów.

Michael Lane, komisarz ds. policji i przestępczości, powiedział: „W ciągu ostatnich kilku miesięcy utworzyliśmy jednostkę ds. redukcji przemocy, która skupia naszych kluczowych partnerów w celu strategicznego spojrzenia na poważną przemoc w całym Hampshire, ale pozwala także każdemu obszarowi reagować na ich lokalne potrzeby”.

„Środki te zostaną przeznaczone na projekty, które angażują młodych ludzi najbardziej zagrożonych i wspierają ich w przyszłości wolnej od przemocy i stanowią pozytywny krok naprzód w walce z pierwotnymi przyczynami przestępstw”.

PoprzedniEksperci o rozbudowie pasa startowego lotniska Southampton
NastępnyRady policji podczas przygotowań Wielkiej Brytanii do powitania 2020 r