Start Coronavirus Hampshire: Ponad 100 osób ukaranych za łamanie ograniczeń związanych z koronawirusem

Hampshire: Ponad 100 osób ukaranych za łamanie ograniczeń związanych z koronawirusem

1881
0

Dane ujawniły, że ponad 100 osób w Hampshire zostało ukaranych grzywną za naruszenie nowych przepisów dotyczących walki z pandemią.

W dniach od 27 marca do 13 kwietnia policja w hrabstwie wydała 103 mandaty za domniemane naruszenia nowych przepisów dotyczących walki z koronawirusem.

Policja w Anglii w dniach od 27 marca do 13 kwietnia nałożyła w sumie 3 203 grzywny za domniemane naruszenia przepisów dotyczących nowych ograniczeń.

Zastępca komendanta policji Scott Chilton powiedział: „Od czasu wprowadzenia ograniczeń rządowych nasi oficerowie kontynuują patrole, dostarczają potrzebnych informacji i zachęcają wszystkich do trzymania się wytycznych, ponieważ jest to najlepszy sposób ochrony NHS i ratowania życia.”

„Ogólnie rzecz biorąc, opinia publiczna była fantastyczna i chcielibyśmy podziękować ludziom w Hampshire i na wyspie Wight za współpracę z nami w tych niepewnych czasach. Jak wynika z opublikowanych danych, w naszych dzielnicach zdarzały się przypadki, w których funkcjonariusze musieli podjąć działania przeciwko tym, którzy odmówili zastosowania się do nich. Bardzo ważne jest, abyśmy nadal to robili.”

„Mamy świadomość, że dla niektórych przebywanie w domu wiąże się ze zwiększonym ryzykiem przemocy domowej. Chciałbym jeszcze raz przypomnieć tym, którzy cierpią, że jesteśmy tu dla nich i żeby nie wahali się do nas zadzwonić”.

PoprzedniTymczasowa kostnica utworzona na lotnisku Southampton
NastępnyZmarła ciężarna pielęgniarka. Uratowano jej dziecko